Uważamy, że życie jest po to, by z niego korzystać w pełni, podobnie podchodzimy do mebli, które tworzymy. Mają nie tylko pięknie wyglądać, wpasowywać się w każdą przestrzeń, ale muszą być również w pełni użyteczne, czyniąc życie prostszym. Naszą pracę traktujemy jako powołanie, dlatego oferujemy Państwu wysoką jakość, przystępną cenę, pewność i gwarancję. Jesteśmy firmą z Białegostoku specjalizującą się w meblach tworzonych na zamówienie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, realizując zarówno standardowe jak i oryginalne projekty.

Dlaczego meble na wymiar?

Kupując meble dostępne w sklepie nie mamy wpływu na ich wygląd, kształt czy wymiary. Akceptujemy gotowy produkt, nie mogąc dopasować go w pełni do pomieszczenia. Meble realizowane na zamówienie mają niezwykłą przewagę, są stworzone specjalnie do wnętrza, uwzględniając każdy jego aspekt. W praktyce pozwala to na możliwość pełnego wykorzystania walorów własnego mieszkania, domu czy biura. Indywidualny projekt, tworzony specjalnie dla Państwa uwzględnia m.in. szeroki wybór wzornictwa, nieograniczoną kolorystykę, kompleksową obsługę – od projektu, aż po montaż.

Meble na zamówienie dla każdego

Nie boimy się wyzwań, bo wiemy, że dzięki nim się rozwijamy. Dlatego realizujemy projekty zarówno dla osób indywidualnych, firm i instytucji. Nasze projekty mogą Państwo zobaczyć w biurach, punktach obsługowych, żłobkach, przedszkolach czy szkołach. Stworzone z najwyższą dbałością o szczegóły są wizytówką naszej firmy.

W swojej ofercie posiadamy meble:

  • kuchenne,
  • szafy przesuwne,
  • do łazienki,
  • do salonu,
  • pokojowe,
  • młodzieżowe i dziecięce.

Dbamy, by nasze projekty tworzone były w oparciu o aktualne trendy, uwzględniające Państwa wizje. Zapewniamy bezpłatnie wstępny pomiar, wycenę i wizualizację 3D. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i współpracę. Chętnie doradzimy, możemy również zaproponować autorskie rozwiązania, co do których mamy pewność, że sprawdzą się w codziennym życiu. W razie pytań, prosimy o kontakt.

TOP