Wnętrze, bez którego nie da się wyobrazić mieszkania lub domu, pomieszczenie kojarzone z aromatyczną kawą i wreszcie miejsce, gdzie gotujemy, pieczemy, wspólnie jemy posiłki i spędzamy dużo czasu. Jedno słowo - kuchnia. To wyjątkowe miejsce, dlatego ważne jest by było ono nowoczesne, przestronne i w pełni odpowiadało potrzebom Klienta. Kuchnie tworzone na wymiar przez SzaBra są spełnieniem tych życzeń.

Nowoczesna kuchnia

Dobrze urządzona kuchnia to przede wszystkim funkcjonalność. Każda rzecz ma swoje miejsce, a my możemy cieszyć się czasem wspólnie spędzonym na gotowaniu lub pieczeniu. Kuchnia na wymiar ma swoją zaletę - jej wnętrze jest w pełni wykorzystane, a układ mebli dobrany tak, aby w pełni odpowiadał na Państwa potrzeby. Lubimy realizować różne projekty, dlatego chętnie doradzimy jakie elementy sprawdzą się np. na szafce kuchennej, a jakie na szufladach. Nie zapominajmy jednak o jednym - kuchnia na wymiar, oprócz swojej funkcjonalności powinna być również przestronna i po prostu ładna. Dzięki temu mamy pewność, że czas w niej spędzony będzie przyjemnie i pożytecznie.

Światło w nowoczesnej kuchni odgrywa bardzo ważną rolę, dlatego proponujemy Państwu różne oświetlenia bazujące na technologii LED, które świetnie sprawdzą się m.in. do blatów kuchennych. Nadadzą one zarówno meblom jak i wnętrzu klimatu.

Dlaczego kuchnie na zamówienie?

Jesteśmy firmą z Białegostoku, która tworzy przede wszystkim dla klientów z Białegostoku i okolic. Projektujemy kuchnie na wymiar z pasją i wierzymy, że każde marzenia są do spełnienia, niektóre po prostu wymagają więcej czasu. Jesteśmy nastawieni na dialog i chętnie podpowiadamy naszym białostockim klientom, by wspólnymi siłami tworzyć meble, z których jesteśmy dumni. Oferujemy Państwu wysoki standard, zapewniamy gwarancję, kompleksową obsługę i oryginalne rozwiązania projektowe. Tym co nas wyróżnia to darmowy projekt 3D, który uwzględnia Państwa uwagi i odzwierciedla Państwa życzenia.

Jeśli pragną mieć Państwo kuchnię funkcjonalną, stylową i w pełni trafiającą gust, to zapraszamy do kontaktu.

TOP