Zbyt duża ilość ubrań i problem z ich rozmieszczeniem? Brzmi znajomo? Mamy jedno rozwiązanie – garderoba. Odpowiednio dobrana do wnętrza, nada mu lekkości, i co istotne, sprawi, że wszystkie stroje będą wyeksponowane i jednocześnie uporządkowane. Garderoba stworzona na zamówienie idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu, wykorzystując wszystkie jego walory. Ubieranie się w pośpiechu, czy irytacja z powodu nieznalezienia danego ubrania odejdzie nareszcie w niepamięć.

Garderoba czy szafa?

Garderoba kojarzona jest z pomieszczeniem i pewnym rodzajem luksusu. My jednak uważamy, że można wyjść poza schematy i zaprojektować idealną wizję przeznaczoną dla naszych klientów, tak by uczynić ją bardziej przystępną dla każdego mieszkańca Białegostoku i okolic. Chcemy, by meble stworzone przez nas dawały radość, organizowały przestrzeń i były odzwierciedleniem Państwa wizji.

Wykonujemy następujące garderoby

  • otwarte – nie posiadają zamknięcia, stroje są wyeksponowane, a każda rzecz ma swoje miejsce. Brak ścian, drążki czy wysuwane półki to jej elementy charakterystyczne.
  • zamknięte - garderoba traktowana jest jako oddzielne pomieszczenie, może się w nim znajdować szafa wnękowa jak i inne meble.

A jeśli metraż nie pozwala na stworzenie garderoby? Dla nas to żaden problem. W takim przypadku proponujemy szafę wnękową z drzwiami przesuwnymi, która świetnie sprawdzi się jako alternatywa dla garderoby. Jej wnętrze możemy zaprojektować tak, by odpowiadała Państwa potrzebom. Duża ilość szuflad, a może wysuwane półki? Wszystko zależy od wymagań klienta, współpracując na pewno stworzymy oryginalny projekt.

Dlaczego my?

Jesteśmy firmą, której projektowanie i urealnianie marzeń jest pasją. Stale się rozwijamy, tworząc niepowtarzalne i wyjątkowe meble. Proponujemy rozwiązania, których jesteśmy pewni. Naszym znakiem rozpoznawczym jest wysoka jakość, otwartość, konkurencyjne ceny. Meble na wymiar dostępne w galerii są jedynie ułamkiem naszych zdolności. Chcecie Państwo przekonać się o tym osobiście? Zapraszamy do kontaktu.

TOP