Obecnie, gdzie wszystko dostępne jest niemal od ręki, produkowane taśmowo, zaczynamy doceniać produkty tworzone z pasją od podstaw, na indywidualne zlecenie. Rzeczy na zamówienie wydają nam się dużo lepsze jakościowo, z charakterem. My, jako firma stolarska z Białegostoku, uważamy podobnie, dlatego oferujemy Państwu szafy przesuwne stworzone na wymiar, dobrane do wnętrza, z najwyższej klasy materiałów.

Szafy przesuwne do sypialni i przedpokoju

Sypialnia to miejsce kojarzące nam się z komfortem, wypoczynkiem i garderobą. Szafa jest jednym z nieodłącznych jej elementów. Podobnie jak w przedpokoju, gdzie potrzebujemy ładu i harmonii. Ważna jest nie tylko estetyka, ale również funkcjonalność, dlatego warto się zastanowić, jakie rozmieszczenie elementów konstrukcyjnych będzie odpowiadać naszym potrzebom. Sami nie lubimy ograniczeń, dlatego chętnie wykonujemy oryginalne i nietypowe zamówienia. Wystarczy, że opowiedzą nam Państwo o swoich oczekiwaniach, a my nadamy im kształt, tworząc unikatową szafę przesuwną na wymiar.

Zalety szaf przesuwnych

Niezwykłą zaletą szaf na wymiar jest to, że świetnie odnajdą się w każdym wnętrzu, niezależnie od jego metrażu. W praktyce pozwala to na możliwość pełnego wykorzystania walorów własnego mieszkania czy domu. Indywidualny projekt, tworzony specjalnie dla Państwa uwzględnia m.in. szeroki wybór wzornictwa, nieograniczoną kolorystykę, kompleksową obsługę – od projektu, aż po montaż.
W swojej ofercie posiadamy:

  • szafy wnękowe na wymiar,
  • szafy z drzwiami przesuwnymi,
  • szafy przesuwne do sypialni z lustrem,
  • szafy pod zabudowę do przedpokoju.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy małą firmą stolarską z dużym doświadczeniem. Specjalizujemy się w oryginalnych i nietypowych zamówieniach. Jesteśmy pewni swoich mebli, ich wysokiej jakości, dlatego dajemy Państwu 3- letnią gwarancję. Oferujemy terminowość (przeważnie 14 – 21 dni), fachowy montaż, indywidualny projekt, wycenę i pomiar gratis. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami zapraszamy do zakładki „Kontakt”.

TOP