Czy może istnieć dom lub mieszkanie bez mebli? Jesteśmy pewni, że nie, a jako firma stolarska doskonale zdajemy sobie sprawę z ról jakie odgrywają w życiu każdego z nas codziennie. Dlatego tworzymy meble z duszą, komfortowe, organizujące przestrzeń i idealnie wpasowujące się w Państwa koncepcję. Jednym z naszych sztandarowych projektów są meble pokojowe. Wykonujemy je zgodnie z aktualnymi trendami, tak aby nadawały charakter wnętrzu i wprowadzały do niego harmonię.

Meble do salonu

Salon jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu czy mieszkaniu. To tam toczy się życie rodzinne, spędzamy swój wolny czas relaksując się, spotykając się ze znajomymi. Dlatego ważne jest, byśmy czuli się przyjemnie i komfortowo. Dużą rolę odgrywają meble pokojowe, które wprowadzają ład, porządek i atmosferę. Stanowią swego rodzaju wizytówkę naszego domu, dlatego należy zadbać o ich prawidłową prezencję. Mamy tego świadomość, dlatego projekty salonowe stworzone przez nas są odbiciem potrzeb, wizji i gustu. Jednego jesteśmy pewni, dzięki stolikom stworzonemu przez firmę SzaBra, kawa na pewno będzie smaczniejsza.

Meble dziecięce i młodzieżowe

Stworzenie dziecku odpowiedniego miejsca do nauki, odpoczynku czy relaksu nie jest zadaniem prostym. Wymaga odpowiedniego przygotowania i wiedzy na temat jego potrzeb. Tworzymy meble, które są przede wszystkim bezpieczne oraz komfortowe w użytkowaniu, posiadające atesty. Wytrzymałość, odporność, trwałość i funkcjonalność to tylko nieliczne zalety naszych produktów. Chcemy, by meble dziecięce i młodzieżowe stymulowały rozwój dzieci, pobudzały ich kreatywność, dlatego wykorzystujemy kolorowe fronty, fantazyjne wzornictwo, a nawet szkło. Stosujemy najnowsze trendy, tak by projekty mebli pokojowych były odpowiedzią zarówno na potrzeby Państwa jak i dzieci.

Wśród mebli stworzonych na zamówienie znajdziecie Państwo:

  • stoliki,
  • komody,
  • regały,
  • biblioteczki,
  • półki drewniane, szklane,
  • biurka,
  • łóżka,
  • szafy (wnękowe, przesuwne).

Bezkonkurencyjne ceny, terminowość, fachowa i miła, obsługa tylko w SzaBra meble. Nie wahaj się i umów się na bezpłatny pomiar już dziś. Tel: 664 524 007

TOP